Dárkový balíček pro PANA UČITELE DC6 - propiska + čaj

Kód: NLSCZ0002
Neohodnoceno
Skladem (>20 ks)
Možnosti doručení
Je váš pan učitel bezesporu nejlepší učitel, kterého jste si mohli přát? Tak přesně pro takového jsme připravili na konec školního roku tuto dárkovou tašku obsahující dárečky, které jistě ocení, a to dárkovou propisku a ovocný čaj.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Děti a učitelé jásají. Je tu konec školního roku a sním zasloužený odpočinek. Pro děti a rodiče to znamená ještě jedna moc milá povinnost, a to poděkování panu učiteli za jeho celoroční práci i trpělivost s dětmi a řekněme si upřímně, že někdy i s rodiči.

Proč to neudělat jinak než květinou nebo bonboniérou?  Jsou to sice krásné dárky, ale bude jich jistě dost od ostatních spolužáků. Udělejte to letos tak trochu jinak. Darujte něco originálního, co panu učiteli zůstane na památku. S tím vám moc rádi pomůžeme. Pro tuto příležitost jsme připravili hned několik dárkových balíčků.

Tato dárková taška obsahuje:

Kvalitní kovovou propisku s věnováním

Rozměr: 14,2 x 1 cm

Materiál: kov

Náplň: modrá

Dárkový čaj

Hmotnost: 40 g

Rozměr: 7 x 16 x 4 cm

Složení: sypaný ovocný čaj s pomerančem

Děláme vše proto, abychom k vám naše zboží doručili nepoškozené a nepomačkané, proto ho posíláme v rozloženém stavu. Dát vše do dárkové taštičky je však velmi jednoduché a my věříme, že vykouzlíte krásný dáreček. K tomu vás ještě může hřát u srdce, jak krásně jste to zvládli.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky
Hmotnost: 0.114 kg
Druh produktu: dárkový balíček
Rozměry: 230 x 230 x 90 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: